PAL STATION

PAL STATION

2008 yılından bu yana Pal Station ‘Sadece Hit Müzik’ sloganıyla geçmişten günümüze hit olmuş şarkılara yayın akışında yer verir.

Pal Station’da Rihanna’dan Lady Gaga’ya Justin Bieber’dan Bruno Mars’a tüm dünyanın takip ettiği starların hitlerini kesintisiz ve canlı olarak dinleyebilirsiniz. Pal Station genç ve ilkleri yapan tarzıyla eğlencenin adresi olmaya devam ediyor. Pal Station klasik radyolardan Marmara bölgesiyle birlikte Ankara ve İzmir'de, internet ve uydudan ise tüm dünyaya yayın yapıyor.

Pal Station, radyo yayıncıları derneğinden liselere, çeşitli festivallerden özel partilere, saygın üniversitelerden trend yaratan gençlik dergilerine kadar birçok alanda liderliğini göstermiş ve ödüllere layık görülmüştür

Programlarına  ek olarak kaliteli müzik içeriğini profesyonel yayıncı kadrosu ve kaliteli yayın çizgisiyle geleceği yansıtmaktadır. Pal Station, en zor sabahları bile eğlenceye çeviren temposuyla güne keyifli başlatır, tüm gün zengin içerikli akışıyla sabaha kadar süren eşsiz bir müzik deneyimi sunmaya devam eder.

PAL STATION dinlemek için tıklayınız..

Yorumlar

img
Site Logo

PAL ORİENT, PAL DOĞA, PAL FM, PAL STATİON, PAL NOSTALJİ' ye sayfamızdan ulaşarak eşsiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz. 

Kategoriler

İletişim Bilgileri

Anıttepe Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:137 06570 Çankaya/ANKARA Ankara / TÜRKİYE

info@radyogrup.com 0 (850) 622 32 26